Blog - Hukuk Partner

Hukuk Partner yazılımı ile ilgili makaleler.

Müşteri Görüşleri

Hukuk süreçlerinizi iyileştirmek adına Hukuk Partner'i geliştirirken en büyük motivasyonumuz siz müşterilerimizden gelen geri dönüşler.

 

"Uzun süreden beri İcra Partner Plus programını kullanmaktayız.

Programınızın kullanıcı dostu olması ve raporlamadaki başarısı ile memnuniyetle kullanmaktayız.

Diğer yandan önemle belirtmek istediğim husus; teknik destek konusunda Müyesser Hanım, bize inanılmaz yardımcı olmaktadır. Nitekim bu memnuniyetimiz neticesinde; ay başında şubemize de İcra Partner Plus programını aldık.

Memnuniyetimizi özellikle belirtmek istedim, teşekkürler Müyesser Hanım, Vildan Hanım ve diğer arkadaşlar.

Sevgi ve selamlarımızla..."

Av. Tezer KAPAN
Kapan Danışmanlık ve Hukuk Bürosu

 

"Merhaba;

Bir hukuk bürosundaki tüm işlerin ve süreçlerin takibi için mutlaka bir yazılım olması gerektiğini düşünüyorum. Zira yapılan işler ve bu işlere ait süreçleri dosya üzerinde veya çeşitli yerlerde tutmak mümkün ama ilgili bilgiye ulaşılmak istendiğinde o bilginin nerede olduğunu bilmek ve ona ulaşmak çoğu zaman mümkün olmuyor, olsa bile zaman alıyor. Ayrıca bir standart oluşturmak mümkün olmuyor. Yaptığımız işlerde belirli standartlar oluşturmadığımız zaman kurumsallaşmayı da gerçekleştiremiyoruz. Dolayısıyla kurumsallaşmayı gerçekleştirememiş bir ofisin geleceğe taşınması da zor olacaktır.

Ofise ait tüm süreçleri, yani asıl işimiz olan dava ve icra dosyalarının takibinin yanında ofisin finans işlemlerini takip edebilmeyi, personel takibini yapabilmeyi ve ayrıca müvekkile ait tüm kayıt ve belgeleri elektronik ortamda saklayabilmeyi hedefleyerek bir hukuk yazılımı arayışına girdim. Bu amaçla piyasada bulunan birçok programa baktım inceledim. Çeşitli programlar satın aldım. Satın aldığım programlar yukarıda bahsettiğim hedef ve amaçlara ulaşmaktan uzak oldu.

Program arayışım içinde hedef ve amaçlarıma uygun, beklentilerime en fazla yaklaşan, sade ve kullanışlı bir program olduğu içinde Hukuk Partner'i seçtim. Bu programı seçmemde ki bir başka önemli faktör de programın sunduklarının yanı sıra program ile ilgili talep ve ihtiyaçlarımızın hızlı bir şekilde değerlendirilip yerine getirilmesi olmuştur. Hukuk Partner ilk günden itibaren sürekli gelişimini sürdürmüş, ihtiyaçlarımıza cevap vermek adına ciddi yenilikler ortaya koymuştur. Hukuk Partner mevcut haliyle bir hukuk bürosu için tüm iş ve işlemlerin takibi adına yeterli bir programdır. Tabi hayatın dinamizmi içinde yeni ihtiyaç ve taleplerimiz mutlaka olacaktır. Bunlarında yerine getirileceğinden herhangi bir şüphem yoktur.

Taleplerimizin yerine getirilmesinde büyük bir hassasiyet gösteren Vildan Hanım'a, Mehmet Bey'e ve raporlar konusunda hızlı bir şekilde ihtiyaçlarımız karşılayan Dilek Hanım'a ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim."

Av.Yahya Tunç

11igdas

2000 yılında İcra Partner Plus ile başlayan ve sonrasında Hukuk Partner Enterprise ürünümüzle yoluna devam eden İGDAŞ, Sözleşmeli Hukuk Bürolarının da kullanıma geçmesiyle birlikte 200 kullanıcıya yaklaştı.

Sözleşmeli Hukuk Bürolarının Hukuk Partner’e geçişi ile birlikte işleri çok kolaylaştı. Örneğin Merkezden kendilerine tevzi edilmiş dosyalar için kayıtla uğraşmak zorunda kalmıyorlar. Takipler zaten hazırlanmış olarak karşılarına geliyor. Bürolar sadece, Takip başlat, takip yazımları ve UYAP gibi işlemleri, toplu bir şekilde yapabiliyorlar. Avans - Masraf - Vekalet hakedişleri gibi tüm parasal işlemlerini çok rahat ve pratik bir şekilde takip edebiliyorlar. İnteraktif Raporlar ile dosyalarının durumunu anlık olarak takip edip çalışmalarına yön verebiliyorlar. Q-Biz iş zekası ile günlük ya da dönemsel raporlarını alabiliyorlar.