Blog - Hukuk Partner

Hukuk Partner yazılımı ile ilgili makaleler.

Yenilikler - Eylül 2015

Hukuk Partner Eylül 2015 yenilikleri

Vekalet Tanımına Bitiş/Yenileme tarihi sahası eklenmiştir. Süreli vekaletlerin bitiş tarihi veya vekaletin yenilenmesi gerektiği tarih girilir. Föye giriş yapılırken vekalet süresinin dolmasına 1 ay veya daha az zaman kaldı ise uyarı verilmektedir.

Mahsup Şekli tanımına Detaylı özelliği eklenmiştir. Mahsup sırası çok daha kapsamlı bir şekilde tanımlanabilmektedir. Aynı mahsup tipleri (Anapara, masraf, faiz) mahsup sırasında birden fazla oluşturularak kendi içinde veya diğer tiplere göre farklı sıralamalar verilerek mahsup sırası tanımlanabilmektedir.

Ortak Seçeneklere "Kullanıcı Aktifleştirme Modülü" seçeneği eklenmiştir. Bu seçenek aktif ise Yeni kullanıcılar Pasif olarak tanımlanır ve "Kullanıcı Aktif/Pasif" menüsünden kullanıcı aktif/pasif durumu yönetilir. Bunun için +Kullanıcı Aktif/Pasif" menüsü eklendi. Menü kullanımı için ilgili kullanıcılara yetki verilmelidir.

Toplu Tebligat Sorgulama ekranına "Sadece Derdest dosyalar" seçeneği eklenmiştir.

Toplu XML oluşturma modülünde XML dosyalarının belirtilen adette föy eklenecek şekilde oluşturulabilmesi sağlandı.

Müvekkil ve föy kişi bilgilerine kurumlar için MersisNo sahası eklenmiştir. Uyap XML dosyalarına mersisNo sahasının eklenmesi sağlanmıştır.