Blog - Hukuk Partner

Hukuk Partner yazılımı ile ilgili makaleler.

Yenilikler - Şubat 2018

Hukuk Partner Şubat 2018 Yenilikleri

 

 

Değerli Müşterimiz,

Hukuk Partner için güncelleme yayınlanmıştır.

Yenilikler:

PTT Gönderi Sorgulaması

Programımız üzerinden Barkod numaralarını doğrudan sorgulayabildiğiniz gönderi sorgulama servisi, PTT'nin bu tip erişimleri iptal etmesinden dolayı bir süredir hizmet veremiyordu.

Hayadasoft olarak bu yeni duruma göre bir güncelleme hazırladık.
Yeni güncellemeyi yükledikten sonra tebliğ ekranında "Ptt Gönderi Sorgula" yaptığınızda güvenlik kodu adımına kadar gelebileceksiniz, ardından güvenlik kodunu manuel girerek sorgulamanızı yapabilirsiniz.
Sorgulama yapıldığında program sorgulama sonucunu çözümleyerek tebliğ işlemlerini düzenli bir şekilde size gösterecek, tebligat sonuçlandı ise ekranın alt kısmında belirtecek ve tebliğ kaydı uygun ise tebliğ kaydına tebliğ sonucunu işleyebileceksiniz.

Föy Ekranları

Föy ekranında Pencereler menüsü seçeneklerine simgeler eklenmiştir. Ekranın altında veri içeren pencere kısayollarının bulunduğu araç çubuğunu ekranın soluna, sağına, üstüne, altına ve orta kısmına alabilme imkanı sağlanmıştır. Araç çubuğu taşındığı yer program tarafından hatırlanacaktır. İstendiği zaman farklı konumlara alınabilir.

HukukPartnerSimge

Tanım Modülleri

Müvekkil tanım ekranında Uyap Harçtan Muaf seçeneği eklenmiştir. Harçtan muaf olan kurumlarda bu seçenek seçilebilir. Bu bilgi uyap xml dosyasına eklenecektir.

Diğer Modüller

SMS Servis sağlayıcılar arasına EkoMesaj servisi eklenmiştir.

 

Not: Hukuk Partner güncellemelerinizin yapılmasının ardından yeniliklerden faydalanabilirsiniz. 

Bilgi ve Destek için 0(232) 445 66 99 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.